четвер, 15 листопада 2018 р.

Ярмарка у школі


15 листопада у фойє школи, де хоч і трохи тісно, але місце знайшлося усім, відбувся осінній ярмарок. Участь взяли усі класні колективи, які презентували свої власні солодкі вироби.

На свято завітало багато людей – вчителі, батьки, школярі-продавці та школярі-купці, а також просто гості, які зазирнули на смачненьке. Загалом ярмарок тривав весело, яскраво, неймовірно дружно та надзвичайно смачно.

Кількість та різноманіття смаколиків задовольнило би будь-якого гурмана – торти, пироги, тістечка, печиво, пряники найрізноманітніших видів та форм, рогалики, млинці, вафлі, желе – чого тільки не було!
Що цікаво, були в асортименті не тільки солодкі страви.Загалом усі діти підійшли до завдання досить творчо та відповідально. 

Домашню випічку охоче розкуповували як маленькі школярики, так і працівники закладу. Діти куштували смачну випічку та із задоволенням розглядали вироби один одного, ділилися враженнями і рецептами, а вчителі втішилися гарним настроєм своїх учнів.
Кошти, які вдалося зібрати, підуть на реалізацію шкільних проектів.

Організатори, адміністрація школи, педагогічний та учнівський колективи закладу вдячні за допомогу у проведенні ярмарку батькам, дідусям і бабусям школярів.


















вівторок, 13 листопада 2018 р.

Тиждень образотворчого мистецтва

Образотворче мистецтво — дуже корисне для учнів заняття. Коли вони малюють, копіюють малюнки, обводять і розфарбовують, ліплять, виконують аплікації, вони таким чином розбираються у навколишньому світі, а також розвивають уяву, адже вони малюють не лише предмети, які існують насправді, але і ті, що живуть тільки в їхній уяві. Крім того, малювання розвиває візуальне мислення, а також почуття краси і гармонії.

Малюючи, учні проявляють свої творчі здібності. Деякі діти напрочуд вільно володіють формою і кольором і користуються ними, щоб виражати свої думки і почуття. У цьому сенсі їх роботи можна вважати справжніми шедеврами. Пікассо сказав: «Коли я був дитиною, я умів малювати, як Тиціан, але мені знадобилося усе життя, щоб навчитися малювати, як дитина.».

Сам процес малювання дуже важливий, адже дітям легше виражати слова своєї душі через образотворче мистецтво. Тому так важливо наштовхнути дітей на творіння своїх власних світів засобами образотворчого мистецтва.

Основна мета тижня образотворчого  мистецтва полягає у створенні зв’язку між внутрішнім світом учня та його оточенням: відкрити натхнення, познайомити з цікавими засобами мистецтва, поглибити знання про людей, які внесли неоціненний вклад у розвиток світового мистецтва, пробудити уяву та фантазію учнів, виховувати естетичний смак та патріотичні почуття.

субота, 10 листопада 2018 р.

Тиждень української писемності та мови

Похожее изображение

У Переселенській ЗОШ І-ІІІ ступенів був проведений Тиждень української мови. Предметний тиждень уже традиційно приурочений Дню української писемності та мови – святу, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. За православним календарем – це день вшанування пам'яті Преподобного Нестора –Літописця – послідовника творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія .

Метою всіх заходів було:
- довести до учнів красу і багатство української мови і необхідності для нашого життя;
- формування відчуття краси рідної мови;
- розвивати мовленнєві здібності учнів;
- збагачувати словниковий запас;
- виховувати любов до рідної мови та розуміння її краси.
В рамках цих заходів були сплановані і успішно проведені літературні вікторини, конкурси малюнків до улюблених літературних творів, кросвордів, творів.















Похожее изображение


пʼятниця, 9 листопада 2018 р.

Тематична лінійка до Дня української мови та писемності

Похожее изображение

Провели лінійку учениці 10 класу Прус Ілона та Семененко Руслана . Допомогу в проведенні заходу надала учитель української мови та літератури  Калієвська Світлана Іванівна. Декламували вірші та співали пісні учні 4, 5 , 8 класів. Мелодійно-лірична пісня лунала з вуст учителя музичного мистецтва Губенко Оксани Володмирівни.

     9 листопада наша країна святкує День української писемності та мови. Це  свято було започатковано Указом президента України № 1241/97 від 6 листопада 1997 року. Традиційно цього дня всіх українців запрошують написати Всеукраїнський диктант національної єдності і перевірити свої знання.

Мова — живий організм, який розвивається за своїми законами. Це нетлінний скарб століть, що передається від покоління до покоління і об’єднує минуле й прийдешнє. Це – спадкоємність не лише в межах роду, а й народу. Ще Вольтер писав, що всі основні європейські мови можна вивчити за шість років, а свою рідну мову треба вивчати все життя.













За православним календарем 9 листопада вшановують пам’ять Преподобного Нестора-Літописця — послідовника Кирила і Мефодія. Вважається, що Нестор Літописець став прабатьком української писемної мови. Існують версії, що раніше на території України застосовували кілька видів писемності, деякі з них використовували грецьку абетку або латиницю. Сучасний алфавіт української мови здебільшого складається з аналогів грецьких літер і декількох слов’янських знаків, однак раніше, крім кирилиці, використовувалася так звана глаголиця.

неділя, 4 листопада 2018 р.

Святкування Хелоувіну



Хеловін – традиційне американське свято, яке останніми роками набуває все більшої популярності і серед нашої молоді. У США це – одне з найулюбленіших свят, що за популярністю ледве поступається навіть Різдву. У ніч з 31 жовтня на 1 листопада на вулицях міст можна побачити натовпи як дорослих, так і дітей, переодягнених у відьом, привидів та інших страхітливих персонажів, що за стародавніми віруваннями потрібно було робити для відлякування злих духів від своєї родини.

Учні Переселенської ЗОШ І-ІІІ ступенів  також провели тематичну вечірку до святкування Хелоувіну. Вечір пройшов із різними конкурсами та святковою дискотекою. Учні школи прийшли на вечірку із креативним розкрасом на обличчі.